KONTAKT

 

CONTIGA HJÄLPER DIG MED PREFABRICERADE STOMLÖSNINGAR FÖR ALLA TYPER AV HUS

VI HAR ÖPPET ALLA VARDAGAR KL 07.30 – 16.30.

HUVUDKONTOR/STÅLVERKSTAD
Besöksadress:
Vintergatan 7
Norra industriområde
Postadress: Box 94
761 21 Norrtälje
Telefon: 010-4714000
info@contiga.se

BETONGELEMENTFABRIKEN
Besöksadress:
Abborrvägen 9
Görla industriområde
Postadress: Box 94
761 21 Norrtälje
Telefon: 010-4714000
info@contiga.se

VÄGBESKRIVNING TILL OSS
Till stålverkstad och huvudkontor.
Se färdväg på Eniro…»

Till betongelementfabrik.
Se färdväg på Eniro…» 

FAKTURERINGSADRESS/info:
Se vår PDF för information om hur Ni fakturerar oss.
Se PDF…»

ADMINISTRATION
Jan Lagerstedt
VD
jan.lagerstedt@contiga.se
Mobil: 010-4714006

Andreas Elfving
Ekonomichef
andreas.elfving@contiga.se
Mobil: 010-4714010

INTERNETSUPPORT
Klicka och tryck kör…»

 

 

FÖRSÄLJNING:
Jörgen Sigurdsson
Försäljningschef
jorgen.sigurdsson@contiga.se
Mobil: 010-4714002

Se även vår sida för försäljning och leverans.

PRODUKTION
Thomas Stenberg
Verkstadschef
thomas.stenberg@contiga.se
Mobil: 010-4714009

Christoffer Lantz
Fabrikschef
christoffer.lantz@contiga.se
Mobil: 010-4714064

Carl Lagerstedt
Montagechef
carl.lagerstedt@contiga.se
Mobil: 010-4714049

ENTREPRENAD
Daniel Eriksson
Entreprenadchef
daniel.eriksson@contiga.se
Mobil: 010-4714017

Johannes Lindenmo
Projektchef
johannes.lindenmo@contiga.se
Mobil: 010-4714047